تجهیزات پالایشگاهی

محصولات :

شرکت فراز تجهیز الوند به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه ی ابزار دقیق و سیستم های اندازه گیری صنعتی با بهره گیری از دانش فنی و تجربه ی کارشناسان خود اقدام به همکاری با صنایع مختلف مانند نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، فولاد، کاغذ سازی، نیروگاه ها، سیمان، صنایع فلزی، صنایع غذایی و دارویی،کا شی و سرامیک و …. نموده است.

همکاری با شرکای خارجی و دسترسی به برندهای معتبری مانند ABB,SEIMENS SCHNEIDER, YOKUGAVA, SICK, IFM, WIKA, E&H, KNF, M&C, WEG, ITAUSA, Merck KGaA این امکان را برای ما فراهم نموده که در حوزه های مختلف نسبت به تامین تجهیزات اقدامات گسترده ای انجام دهیم که برخی از آنها به شرح زیر است :

تجهیزات مکاترونیکی مانند : انواع استپر موتور، انواع سروو موتور، انواع سروو ولو، انواع پمپ های پنوماتیک و هیدرولیک در مدل های سروو و خطی، انواع درایوهای (PWM,Phase,…)، انواع مفصلهای رباتی (یونیورسال، کاسه ای و . . .) انواع بازوهای رباتیک و . . .

تجهیزات مکانیکال و الکتریکال مانند: انواع بلبرینگ، انواع ولو، انواع پمپ، انواع الکتروموتور. تجهیزات اتوماسیون صنعتی مانند : انواع کنتاکتور و رله، انواع سولونوئید ولو، انواع اینورتر و . . . .

تجهیزات در حوزه ابزار دقیق مانند : انواع گیج، انواع ترنسمیتر، انواع ترموکوپل، انواع فلومتر و . . .

در حوزه مواد شیمیایی نیز این شرکت با دسترسی به معادن فعال کشور و همکاری شرکای داخلی و خارجی توانسته است در تامین برخی مواد مورد نیاز صنایع مانند مواد معدنی سیلیس، سرب و روی و همچنین مواد آزمایشگاهی مانند انواع فریت، منگنز، مس، کبالت، کادمیم، کروم و . . . فعالیت گسترده ای انجام دهد.

این شرکت در سالهای اخیر به دلیل وجود تحریمها و صعوبت مبادلات با شرکتهای غربی اقدام به ایجاد کانالهایی برای انجام مبادلات با برندهای معتبر کشورهای حوزه آسیایی شرقی نموده و در این زمینه نیز توانسته ایم برای انجام مبادلات بستر مناسبی فراهم آوریم.